Push The Limits 2014 – wyniki

Poniżej przedstawiamy pełne wyniki zawodów Push The Limits 2014, które zostały rozegrane na Avatarze.
W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

  • Olga Zapasek (kobiety, amatorzy)
  • Grzegorz Rawinis (mężczyźni, amatorzy)
  • Natalka Vasylenko (kobiety, zawodnicy)
  • Krzysztof Szalacha MKS Tarnovia (mężczyźni, zawodnicy)
  • Andrzej Chrapowicki (oldboye 40+)

avatar

WYNIKI: AMATORZY PUSH THE LIMITS 2014

WYNIKI: KOBIETY AMATORZY
NR IMIĘ NAZWISKO KLUB
1 Olga Zapasek
2 Bożena Kraszewska Kraków
3 Paula Chrobak Kraków Klama
4 Klaudia Woźniak Toszek Skarpa Bytom / Tata
5 Katarzyna Baruch Tarnów
5 Jadwiga Szkatuła Kraków Reni Sport
7 Kasia Olma Kozy AVATAR
7 Marta Stasto Kraków Avatar
9 Agnieszka Baran Kraków
10 Joanna Moskwa Kraków Avatar
11 Joanna Jędrys
11 Sylwia Maras Warszawa 0
11 Bożena Bator Kielce ŚKA
14 Agata Pietrala Bytom CSC Adventure Academy
14 Dagmara Przybyło Kraków
16 Miroslava Lukacova
16 Natalia Wojtal Kraków KS Lebioda
18 Martyna Aniolkowska Kraków Avatar
18 Urszula Sroka-Piszczek Kraków Avatar
18 Patrycja Miler Kraków Avatar
21 Jadwiga Klimek Tarnów KU AZS PWSZ Tarnów
22 Urszula Spolitakiewicz Kraków Avatar
23 Katarzyna Bień Kraków
24 Agnieszka Szewczyk Kraków Avatar
25 Agata Samonek Warszawa 0
26 Gabriela Kałuża Kraków Reni Sport
27 Anna Marciniak Warszawa Wietnamscy Wspinacze
27 Aleksandra Pellowska Warszawa Wietnamscy Wspinacze
29 Katarzyna Dąbek Kraków Avatar

 

WYNIKI: MĘŻCZYŹNI AMATORZY
NR IMIĘ NAZWISKO KLUB
1 Grzegorz Rawinis Katowice Fuzja Power
2 Artur Kraszewski Kraków Avatar
3 Łukasz Orzechowski Kraków Vincent Power
4 Maciej Popiołek Kraków masana.pl
5 Szymon Pęcikiewicz Dankowice
6 Sylwester Spychalski Bielsko-Biała CW Totem
7 Jarosław Boguszewski jelenia góra
7 Bartek Czechowski Siepraw Strefa Wspinania
7 Dominikas Krutulis Litwa
7 Mikołaj Wróblewski Tarnów MKS PM Tarnów
11 Michał Brysz Krzeszowice Avatar
12 Piotr Mielewski Kraków Strefa Wspinania
12 Michał Lewicki Tarnów MKS PM Tarnów
14 Kamil Góral Dąbrowa Górnicza
14 Michał Koziołek Katowice Fuzja Power
14 Jacek Kaczanowski Tarnów
17 Oskar Głąbiński Kraków Avatar
17 krzysiek tatara mysłowice Avatar
17 Adrian Łapaj Kłobuck
17 Paweł Wencel Wrocław tuWroclaw.com
21 Andrzej Battek avatar/pro-assem
21 Marek Rembecki Jaworzno SDG
21 Tomasz Kropornicki Kraków Avatar
21 Paweł Palichleb Kraków Avatar
21 Rafał Karpiński Stalowa Wola PADlina/żona :)
26 Marcin Przybyło Kraków Avatar
26 Roman Kharytonov Krakow
26 Paweł Szkliniarz ŚKA
29 Rafal Bodek krakow 0
29 Przemysław Bachara Oświęcim
31 MIchał Opaliński Rzeszów AZS PRz
31 Oleksandr Gituliar Kraków Avatar
33 Franek Syska ŚKA
33 Maciej Wolak Kraków AVATAR
35 Szymon Paleczny Krakow Reni-Sport
35 Kamil Sałaś Węgrzce
35 jan gorczowski tarnowiec MKS Pałac Młodzieży Tarnów
35 Michał Kałduś PADlina
35 Jakub Wierzbanowski Krakow Reni Sport
40 Tadeusz Brataniec Kraków ReniSport
40 Łukasz Jankowski Kraków
40 Piotr Kulikowski Jarosław
40 Maciej Madejski Kraków
40 Jan Martynowski Kraków
40 Marcin Roman Kraków
40 Jakub Kwapisz Częstochowa GADD.PL
40 Przemek Golik CWF
48 Jakub Stec Rzeszów RKW
48 Radosław Kaczor Świętochłowice TG Koliba-Progres
50 Maciek Grabski Kraków
50 Artur Jagusztyn Rzeszów RKW
50 Mateusz Małecki Morawica ReniSport
53 Paweł Wijatkowski 26-600 WSD Radom
53 Jan Siara Kraków Reni sport
55 Mirek Zajdel Kraków
55 Tomasz Bukowski Kraków Avatar
55 Mateusz Kołodziej Ropczyce Tałer
58 stanislaw bielak lublin avatar
58 Michał Michalik Kraków Avatar
58 Kamil Stopa Kraków Avatar
58 Tomasz Zaraś Kraków Avatar
58 Piotr Domagała
58 Adrian Kościański Chorzów TG Koliba-Progres
58 Paweł Rusak Warszawa
65 Szymon Kordyaczny Kraków
65 Tomasz Nosal Rzeszów 0
65 Piotr Wiciak Kraków Klama.pl
65 Łukasz Zioło Warszawa ŚKA
65 Krzysztof Wózek Rzuchowa
70 Michał Kopciński Liszki-Kraków
70 Filip Jankowiak Krobia
70 Daniel Rudnicki Kraków 0
73 Łukasz Romanowski Kraków Reni Sport
74 Andrzej Prochownik Kraków Avatar
74 Bartłomiej Zajda Kraków Avatar
74 Szymon Janczy KraWaw Wietnamscy Wspinacze
74 Artur Nowak Świętochłowice TG Koliba-Progres
78 Wojciech Nowak Tarnów AZS PWSZ Tarnów
79 Kamil Gajewski Kraków Avatar
79 Karol Krajnik Niepołomice
79 krzysztof rekita Kraków Avatar
79 Grzegorz Wywrot Zarzecze
83 Tomasz Giela Gorlice KWK
84 Piotr Łojowski Avatar
84 Piotr Ładanowski Krakow Avatar
84 Łukasz Ropka Kraków Avatar
87 Łukasz Lewandowski Wieliczka Avatar
87 Piotr Morawski Jędrzejów 0
89 Mateusz Jagoda Siemianowice Śląskie CSC Adventure Academy
89 Bartłomiej Wower Chorzów CSC Adventure Academy
89 Maciej Wronecki Warszawa
89 Tomasz Rejdych Trzebinia
93 Michał Kajtoch Kraków Avatar
93 Tomasz Głuszak Rzeszów Sakwa AGH
95 Karol Brodziak Kraków
95 Przemek Dudek
95 Michał Tokarz Kraków Avatar
95 Dariusz Jurczak Nowy Sącz KW Nowy Sącz
99 Marek Pietrzak Świętochłowice Boulderownia Progres
100 Luboš Mahdal Poprad james kezmarok
100 Łukasz Szlachtowski Nowy Targ
102 Krzysztof Radzicki Kraków Avatar
102 Robert Synowiec Tarnów KU AZS PWSZ Tarnów
102 Łukasz Niestrój Częstochowa GADD.PL
105 Michał Lewicki Kraków Reni-Sport
106 Olaf Salawa
106 Miłosz Bujak Bytom Skarpa Bytom
108 Robert Karcz Kraków
109 Piotr Ziembacz Częstochowa Kw Częstochowa

WYNIKI: ZAWODNICY PUSH THE LIMITS 2014

WYNIKI: KOBIETY ZAWODNICY
NR IMIĘ NAZWISKO KLUB
1 Natalka Vasylenko Lviv Leoholds
2 Paulina Kalandyk Rzeszów RKW, Heartbeat, salewasklep.pl
3 Gosia Rudzińska Lublin AKW Kotłownia/ adidas
4 Ewa Załuska Warszawa UKA / HeartBeat
5 Olga Niemiec Kraków KS Korona/GM PZA/HeartBeat
6 Karina Mirosław Lublin Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Nadia Iatsenko
7 Kasia Smagała Kraków Avatar / Heartbeat
9 Karolina Ośka KS Korona
9 Olwia Bechyne Kraków KS Korona Kraków
11 Magdalena Salabura Kraków Avatar
12 Małgosia Szymańska Brzeszcze rodzice:P
13 Kasia Berbeka Krakow KS Korona/ MotionLab, Heartbeat
13 Magda Terlecka
13 Asia Oleksiuk VA, AZS PW
16 ania drozdowska Kraków ks korona
16 Agnieszka Szepielak Tarnów AZS PWSZ Tarnów
18 Alina Ziemiańska Kraków AVATAR
19 Barbara Szumlańska Tarnów Pałac Młodzieży Tarnów
WYNIKI: MĘŻCZYZNI ZAWODNICY
NR IMIĘ NAZWISKO KLUB
1 Krzysztof Szalacha Rzeszów MKS Tarnowia
2 Kamil Ferenc Kraków KS Korona/Salewa, Rock Pillars, MotionLab
3 Piotrek Czarnecki Bielsko-Biała KS Korona
4 Adrian Chmiała Jaworze Heartbeat/Pajaksport.pl/ KS KORONA
5 Jakub Główka Warszawa UKA Warszawa/CW On-Sight & Bloco
6 Dmitrijus Monastyreckis Litwa
7 Roman Batsenko Wrocław SCARPA, Heartbeat, Marson, CW Tarnogaj
8 Arturas Volkovas Litwa
9 Maciej Dobrzański KrK KS Korona
10 Gediminas Monastyreckis Litwa
10 Maciej Bukowski Warszawa UKA, DMM, Camper, Red Chili, Edelweiss
10 michał salawa zdzieszowice kuźnia zdzieszowice
13 Piotr Schab Kraków KS Korona Kraków/adidas, Five ten
14 Viliam Ferčák Košice Metropol KE, Nivea
14 Maciej Sitarz Kraków KS Korona
16 Adam Karpierz 5.10, MJ Sport, Reni Sport
17 Arkadiusz Millan Kraków Avatar
18 Stefan Madej Warszawa UKA / AlpinSklep, Marmot, Makak
18 Łukasz Rogowski KWNS
20 Jaroslav Beskyd SL HK Vabec SL
20 Pawel Vekla
22 Stefan Bednar Kezmarok SK James Kezmarok / Kompava.sk
23 Roman Główka Warszawa UKA Warszawa
23 Jarek Kluf KW Częstochowa
25 Jakub Ciemnicki Łódź ŁKW, GM
26 Mateusz Mazur Krk
26 Karol Jabłoński BIAŁYSTOK BoulderTeamBiałystok/Baldstok Białystok
28 Adam Wójcik ŁKW Łódź Woodpacker
29 Zbigniew Bardel
29 Mikołaj Kaczecki Tarnów MKS Tarnovia
29 Patrycjusz Dudek KW Częstochowa/PION
32 Kamil Mucha Nowy Sącz KW Nowy Sącz
33 Piotr Stępniak
34 David Smrek Stara Lubovna
34 Tadeusz Chodorowski Białystok Garaż Boulder Białystok
36 Łukasz Filipiak Kraków  trener: Dawid Warchał
37 Adam Nowak Pszów RKW
37 Karol Grębski Kraków AVTR
39 Konrad Akowacz
39 Łukasz Lipok Gieraltowice Zsti Gliwice
39 Jakub Polak KW Nowy Sącz
42 Dawid Czuba Kraków Avatar
42 Łukasz Warchał Bytom
42 Dawid Warchał Kraków AVATAR
45 Mateusz Kopczyński Kraków Avatar
46 Zibi Żak KS Korona
47 Daniel Šak STara Lubovna bouldersopa.eu
47 Maciej Kenig Krzeszowice
47 Krzysztof Zysk Opole climb.pl
50 Patryk Domagala Leszno Siłownia galaxy leszno
50 robert kania zabrze deep impact! techno bastardzzz
52 Paweł Chodań Białystok Baldstok
53 Filip Mastalerz Tenczynek KS Korona
54 Michal Buchovecky Stara Lubovna  Stara Lubovna
55 Tomasz Micor Bielsko-Biała Pakernia KW BB
55 Mikołaj Stępień Kraków KS Korona
57 Michał Miśta Warszawa KW Warszawa

WYNIKI: OLD BOY PUSH THE LIMITS 2014

OLD BOY (40+)
1 Andrzej Chrapowicki Białystok Garaż Boulder Białystok
2 Michał Grzyb Zabrze SALEWA BLOCK – ZABRZE
3 Jacek Jastrzebski Kraków Avatar
4 Michał Sieniawski Kraków Avatar Kraków
5 Tomasz Plewniak Kraków Avatar Kraków
6 piotr walkowski Kraków Avatar
7 Piotr Golański Red point.pl
8 Pawel Kumorek Reni Sport

You might also like More from author