Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

PZU Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w konkurencji prowadzenie oraz Otwarte Zawody o Puchar Teleekspresu we wspinaczce na czas

Przypominamy, że już w najbliższy weekend 10 i 11 listopada 2012 w Hali Sportowej Koło w Warszawie przy ulicy Obozowej 60 odbędą się PZU Mistrzostwa Polski we Wspinaniu Sportowym Seniorów i Młodzieżowców oraz Puchar Teleekspresu dla Amatorów.

PZU Mistrzostwa Polski odbędą się w konkurencji prowadzenie, w kategorii seniorów i młodzieżowców.

Zawody zostaną rozegrane wg regulaminu PZA. Z końcowych wyników Pucharu Polski wyodrębniona zostanie klasyfikacja zawodników w kategorii młodzieżowców.
Harmonogram imprezy przewiduje rozegranie eliminacji i półfinałów w sobotę i finałów w niedzielę. Start zawodów w sobotę o 10.00, rejestracja zawodników od 08.00. Półfinały w sobotę o 16.00, Finały w niedzielę o godzinie 11.00. Drogi, z nowych chwytów HRT układają Aleksander Romanowski i Łukasz Dudek.
Opłata startowa wynosi 30zł po wcześniejszej rejestracji na stronie www.pza.org.pl – w przypadku braku zgłoszenia przez internet 50zł.

Amatorskie Zawody Wspinaczkowe o Puchar Teleekspresu, będą równoległą imprezą do PZU Mistrzostw Polski we Wspinaniu Sportowym. Termin 10 listopada 2012, start o godzinie 10.00,
Zawody rozegrane zostaną w formule na czas.  Osobne klasyfikacje dla kobiet i mężczyzn w następujących kategoriach wiekowych:
 do 9 lat
10-14 lat
15-19 lat
20-39 lat
40 plus
dodatkowo będzie osobna klasyfikacja dla pracowników PZU.
Opłata startowa w zawodach Amatorów wynosi 10 zł

Zapraszamy wszystkich chętnych, każdy może wystartować!!

Sponsorem Głównym Imprezy jest PZU, wspierają nas : PZA, adidas, yeti, alpinsklep, Multanex, Sherpa i inni.
Patronami medialnymi są Teleekspres, brytan,com.pl i wspinanie.pl

Zapraszamy zawodników i kibiców

OnSight Centrum Wspinaczkowe
Obozowa 60, Warszawa
www.obozowa.waw.pl