Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

REACTIK + 300 lumenów Pierwsza bezprzewodowa latarka czołowa Petzl dedykowana dla outdooru

Po zrewolucjonizowaniu rynku latarek czołowych technologią REACTIVE LIGHTING, która automatycznie dostosowuje siłę światła do potrzeb użytkownika, Petzl robi następny krok proponując najnowszą latarkę REACTIK + z połączeniem bezprzewodowym Bluetooth® SMART.

REACTIK -1 (1)

Dzięki darmowej aplikacji MyPetzl Light, dostępnej na App Store i Google Play, użytkownik w dowolnym momencie może sprawdzić i zarządzać parametrami latarki REACTIK + dostosowując na swoim urządzeniu mobilnym oświetlenie do wybranej aktywności. W ten sposób może skoncentrować 100% uwagi na własnych osiągach.

Światło wędruje swobodnie… Wszędzie i o każdej porze – w górach, na biwaku, podczas biegu – użytkownik może sprawdzić na swoim smartfonie poziom naładowania latarki REACTIK +, dopasować czas świecenia do aktualnych potrzeb, zarządzać domyślnymi profilami oświetlenia lub utworzyć własny. Aplikacja MyPetzl Light daje użytkownikowi całkowitą kontrolę nad parametrami i energią latarki, a dzięki temu również poczucie pewności i swobody. Ponadto, moc 300 lumenów latarki czołowej REACTIK + zapewnia entuzjastom outdooru prawdziwy komfort optyczny, zarówno pod względem siły światła jak i jakości wiązki.

REACTIK -MyPetzl-Light (1)

Dzięki technologii REACTIVE LIGHTING, czujnik światła latarki REACTIK + automatycznie dostosowuje jasność i kształt wiązki światła, optymalizując zużycie akumulatora. Zapewnia to dłuższy czas świecenia i redukuje manipulacje przy latarce do minimum! Latarka ma niewielki rozmiar, może być ładowana za pomocą USB, co przy dłuższym okresie użytkowania jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż czołówka z bateriami. 06/2016

PETZL_Access_logo

Informacja prasowa AMC