Relacja i wyniki „Zawodów dla ANI”

zawody_dla_ani_1

W sobotę 15-go lutego na ścianie wspinaczkowej ABC WSPINANIA – „Fabryka Mocy” w Gliwicach odbyły się zawody wspinaczkowe dla dzieci i młodzieży.

W zawodach wzięło udział 52 uczestników z wielu miast, również spoza Śląska (np. z Krakowa i Kalisza). Wystartował również młody zawodnik z Czech co było niespodzianką.
Dzieciaki startowały w trzech kategoriach wiekowych podstawówki młodsze (klasy 1-3) , starsze (4-6) oraz szkoły ponadpodstawowe, z podziałem na chłopców i dziewczęta.

zawody)dla_ani_2

Celem zawodów była przede wszystkim zbiórka pieniędzy na leczenie Ani Starosolskiej.

O Ani więcej możecie przeczytać na http://www.aniastarosolska.blogspot.com/

W skarbonce Fundacji Dzieciom „Zdążyć  z pomocą”  zebrano  963,79 zł. Wszystkim darczyńcom dziękujemy za serce i zrozumienie sytuacji Ani.

Gratulujemy wszystkim, nawet tym którzy, tylko na dwa metry oderwali się od ziemi, ale nie wynik sportowy był tym razem ważny.

Organizacja zawodów nie doszłaby do skutku bez zainteresowania mediów i bez wsparcia sponsorów, którym serdecznie dziękujemy.

zawody_dla_ani_3

Organizatorami zawodów byli:ABC WSPINANIA  –  udostępniło obiekt, na którym rozegrano zawody oraz zapewniło sprzęt i obsługę

MDK Gliwice – zapewniło nagłośnienie, pomoc pracowników i część nagród.

Specjalne podziękowania dla Denisa i Mateusza za pomoc w przygotowaniu ściany do zawodów.

 

Sponsorami, którzy ufundowali nagrody dla uczestników i zwycięzców byli:

MILO

Explo-Team – Lhotse

MDK Gliwice

 

Patronat medialny nad zawodami objęli:

 

loga komplet
Wszystkim raz jeszcze dziękujemy.

Poniżej lista  zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 

SP-1-3 dziewczęta

Lp. Nazwisko i imię
1. Ciechanowska Martyna  GTW Gliwice
2. Mientus Zuzanna Skarpa Bytom
3. Kierzkowska Maja Szkoła Wspinania-Żyj-aktywnie.pl

SP-1-3 chłopcy

Lp. Nazwisko i imię
1. Kosmalski Błażej AKG Łódź
2. Sapek Alex Szkoła Wspinania-Żyj-aktywnie.pl
3. Felix Mateusz
4. Szweda-Lewandowski Jan AKG Łódź

 

SP-4-6 dziewczęta

Lp. Nazwisko i imię
1. Woźniak Klaudia Skarpa Bytom
1. Rudka Maja KS Korona Kraków
3. Kubala Maja Szkoła wspinania-”Ósemka-Kalisz

SP-4-6 chłopcy

Lp. Nazwisko i imię
1. Wypiór Dominik Skarpa Bytom
2. Bujak Miłosz Skarpa Bytom
3. Maciuga Adam  Szkoła Wspinania-Żyj-aktywnie.pl
3. Mróz Jakub Szkoła wspinania-”Ósemka-Kalisz
3. Huta Krystof Trinec-Czechy

Ponadpodstawowe – chłopcy

Lp. Nazwisko i imię
1. Pęcikiewicz Szymon
2. Sznyder Daniel
3. Paskuda Łukasz

You might also like More from author