Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Rola kotów w historii wspinaczki sportowej

Czy wiecie jaki wpływ na rozwój wspinaczki sportowej miały koty? Szczerze mówiąc my nie mamy zielonego pojęcia, ale jeśli przykuliśmy Twoją uwagę poświęć chwilę na przeczytanie tego wpisu.

Powoli zaczyna kształtować się nowa świecka tradycja.
Rok temu obwieściliśmy, że w nasze skromne redakcyjne progi zawitał mały kociak zabrany z ruchliwej drogi (link):
kot4Wtedy szybko udało nam się znaleźć nowych kochających właścicieli. Nie da się ukryć, że przez ostatni rok  Brytan znacząco rozrósł się jako portal, więc w tym roku do redakcji zawitała nie jedna, a trzy(!) znajdy.

kot2Oba czarne koty to samce, prążkowany maluch to kotka, która już znalazła dom, na adopcję czekają dwa czarne łobuzy. Nadaliśmy im „robocze” imiona Magni i Modi. Poszukujemy dla nich domu, najlepiej wspólnego ponieważ maluchy są mocno ze sobą zżyte. Wszystkich zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt na adres admin@brytan.com.pl, rozpropagujcie też, proszę, tę wiadomość wśród znajomych.
Kociaki w tej chwili mieszkają w Poznaniu, jednak jesteśmy w stanie przetransportować je w jakieś miejsce leżące na trasie Poznań-Sokoły, Poznań-Jura (jeździmy przez Łódź).
Szczerze mówiąc obawiamy się co będzie za rok, cały czas się rozwijamy, ciekawe ile kotów zawita w nasze progi za mniej więcej 12 miesięcy.

Na zachętę kilka zdjęć: