Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Rozstrzygnięcie Konkursu z Podkarpaciem w tle

Nie tak dawno ogłosiliśmy konkurs z Podkarpaciem w tle (http://brytan.com.pl/podkarpacie-konkurs) na nazwy dróg na skale Czarny Mnich w czarnorzeckim sektorze Sokolego Grzbietu. Skała ta została niedawno kompleksowo odczyszczona, a następnie ubezpieczonych zostało 6 projektów. Dzięki Waszej aktywności otrzymaliśmy 85 zgłoszeń (!), więc wybór najlepszej nazwy był bardzo trudny. Tym niemniej wygrała Zacierka Z Bromem, która nawiązuje nie tylko do nazwy skały, ale także do charakteru wspinania w piaskowcu. Gratulacje dla Kuby Kwiecińskiego. Drugie miejsce prezentuje nazwę nieco „grzeczniejszą”, ale nazwa również nawiązuje do wspinania na Podkarpaciu: Cud Dotyku, której autorem jest Miczuxxx. Trzecie miejsce to W Imię Ojca, autorstwa Maćka Pawłowskiego, za to, że bardzo lubię twórczość Jima Sheridana i ogólnie mam sporo sympatii dla Irlandczyków. Wszystkie te nazwy zostaną wykorzystane na Czarnym Mnichu, a autorzy proszeni są o kontakt na adres jt@sport2b.pl w celu ustalenia, które konkretnie projekty chcą poprowadzić.
Pozwoliłem sobie wyróżnić także dwie kolejne propozycje: Ciemna Strona Mocy, którą zgłosiła Magdalena Konaszewska i już całkowicie kunktatorsko: Trzem Żal, A Czwarty Się Wspina, którą wymyślił Jakub Czana.
Wszyscy wyróżnieni będą mogli odebrać nagrody rzeczowe w sobotę na Mityngu w Nielepicach
http://brytan.com.pl/mityng-w-nielepicach-juz-w-najblizsza-sobote/
Jeśli nie uda nam się spotkać w sobotę proszę o kontakt – nagrody wyślemy pocztą. Przypominam, że przewodnik po Podkarpaciu można jeszcze nabyć na stronie www.sport2b.pl

Jacek Trzemżalski