Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Salewa sponsorem TOPR przez kolejne trzy lata

{"macroEnabled":false,"qualityMode":3,"deviceTilt":-0.0009807073511183262,"customExposureMode":0,"extendedExposure":false,"whiteBalanceProgram":0,"focusMode":0}

To już trzecia trzyletnia kadencja polskiego dystrybutora marki SALEWA jako oficjalnego sponsora Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. 27 września br. podpisana została umowa będąca przedłużeniem sześcioletniej współpracy marki z tą zasłużoną organizacją.

topr_logo_cmyk_prev_res

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe już od ponad 100 lat pełni ze strony polskiej funkcję najważniejszej organizacji ratunkowej na terenie Tatr. Ponad 250 zrzeszonych ratowników codziennie niesie pomoc osobom poszkodowanym i zagubionym w terenie górskim. Stawiając czoła żywiołowi, muszą oni mieć pewność, że mogą w pełni polegać na swoim ekwipunku. Dystrybutor marki SALEWA w Polsce postanowił wyjść naprzeciw tym najbardziej zaawansowanym potrzebom i już od 2010 roku wyposaża Pogotowie w najwyższej jakości produkty wspomagające i chroniące ratowników podczas akcji w Tatrach.

Podpisanie umowy: Czesław Ślimak (W-ce Prezes Zarządu), Jacek Grzędzielski (Dyrektor OberAlp Polska) i Jan Krzysztof (Naczelnik Straży Ratunkowej)
Podpisanie umowy: Czesław Ślimak (W-ce Prezes Zarządu), Jacek Grzędzielski (Dyrektor OberAlp Polska) i Jan Krzysztof (Naczelnik Straży Ratunkowej)

„Podpisanie umowy oznacza, że SALEWA wspierać będzie TOPR przez kolejne trzy lata, a łącznie nieprzerwanie przez dziewięć lat. Jest to dla nas ogromna nobilitacja, ale również sygnał, że nasza firma postrzegana jest jako stabilny partner będący w stanie sprostać najwyższym wymaganiom nie tylko w kwestii samych produktów, ale też jakości całej

współpracy. W rozwoju oferty marki zawsze dużą rolę odgrywały wyspecjalizowane organizacje górskie. TOPR jest bez wątpienia jedną z nich, a my mamy pełną świadomość, jak wartościowy jest głos tworzących go ludzi. Za zaufanie, jakim nas oni obdarzyli zarówno sześć lat temu, jak i 27 września br. jesteśmy niezwykle wdzięczni i dołożymy wszelkich starań, by w dalszym ciągu stawać na wysokości zadania.”mówi Jacek Grzędzielski, dyrektor OberAlp Polska.

Salewa Logo_neu_77_4c_patched

W skali globalnej, innowacyjne kolekcje marki to odzwierciedlenie specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i umiejętności miedzy innymi właśnie ratowników z Zakopanego, którzy tym razem na próbę wystawią nową linię SALEWA Rescue.

Wsparcie marki nie ogranicza się jednak do zaopatrywania Pogotowia w najwyższej jakości odzież, obuwie i sprzęt – to również wspólne działania promocyjne oraz pomoc przy realizacji materiałów filmowych i publikacji o charakterze dydaktycznym.

www.topr.pl/
www.salewa.pl/