Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Spot Masters

Pula nagród dla najlepszych zawodników, na tą chwilę wynosi 5000zł i ciągle rośnie, gra jest więc warta… świeczki ;) For fan formuła zapewni „Fan” każdemu niezależnie od poziomu, jeżeli jesteś początkujący, pokonasz 5 łatwych baldów i będziesz zbierał pojedyncze punkty na pozostałych, jeżeli wymiatasz (lub przynajmniej tak uważasz) rozgrzejesz się na łatwych bulderach i pokażesz swoją moc na najtrudniejszych przystawkach. Najlepsi zawodnicy awansują do finału, rozgrywanego w emocjonującej ( także dla publiczności) formule ze strefą.
Najlepsi podzielą się głównymi nagrodami, ale w śród pozostałych zostanie rozlosowana masa wspinaczkowych upominków o wartości od 20 do 120zł. 10-15 najsłabszych osób w każdej kategorii weźmie udział w losowaniu nagród pocieszenia które wpłyną na poprawę ich wspinaczkowego skilla. Ponad to na każdego uczestnika po zawodach czekać będzie miseczka ciepłego spaghetti, która doda wam sił na…
Afterparty w klubie bilardowym 9 stóp będzie wielką wspinaczkową imprezą do rana. Klub 9 stóp to miejsce przyjazne wspinaczom i innym odszczepieńcom uprawiającym sporty ekstremalne, prowadzi go wspinacz, więc klimat będzie zajebisty. Przypominam o browarku gratis w pakiecie startowym. Po imprezie nocleg w klubie na karimacie.
Dla najlepszych juniorów (rok urodzenia 1996 i młodsi) przewidziane są nagrody rzeczowe.
Czekamy na ciebie! Zapisz się już dziś, ilość miejsc ograniczona!

http://www.climbingspot.pl/zapisy

Ekipa Climbing Spota

cspot_zapowiedz