Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Spot Masters – wyniki

W weekend 21-22 listopada, w poznańskim Centrum Wspinaczkowym Climbing Spot, odbyła się 3. edycja zawodów wspinaczkowych Spot Masters. W ciągu dwóch dni, w zmaganiach uczestniczyło ponad 130 zawodników i zawodniczek dając najlepszą frekwencję na poznańskich zawodach w ostatnich latach.

spot_masters2

Imprezę rozegrano na dwudziestu pięciu boulderach o zróżnicowanej trudności po najlepszej jakości chwytach i strukturach. Taka ilość przystawek pozwoliła na dobrą zabawę zarówno początkującym jak i najbardziej zaawansowanym uczestnikom.

spot_masters3

Wśród pań najmocniejsza była Marta Wierszyłłowska z Poznania, drugie miejsce wywalczyła sobie Aneta Pruszyńska z Wrocławia, zdobywając tylko dwa punkty mniej, a na trzecim miejscu uplasowała się Antonina Karczewska z Torunia.

spot_masters4

Wśród panów decydujący był boulder numer 12. Topu nie sięgnął nikt, za to bonusa utrzymało czterech. Pierwsze miejsce zdobyli weterani z Poznania – Michał Górski i Jakub Wójkowski oraz młodzi gniewni: Michał Wrzesiński z Gniezna oraz Stanisław Taranowski z Bydgoszczy.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami: http://www.climbingspot.pl/spot-masters-v2-wyniki

Oraz galerią zdjeć: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.989302974475912.1073741861.332155073524042&type=3

Zapraszamy za rok!

Załoga Climbing Spot