Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Spotkanie z Jackiem Matuszkiem i Łukaszem Dudkiem w KW Kotłownia

Jacy i Dudera nikomu , kto ma choć blade pojęcie o wspinaniu przedstawiać nie trzeba. O ich wspinaczkowych i filmowych wyczynach było w przeciągu ostatnich dwóch lat bardzo głośno na polskiej i światowej arenie wspinaczkowej, wielu z nas wsparło ich wielki projekt Alpine Wall Tour na PolakPotrafi.pl. Dlatego z wielką radością będziemy gościć nasz najlepszy, „eksportowy” i wielkościanowy team na projekcji filmu Alpine Wall Tour  i spotkaniu, które KW Kotłownia zorganizowało wspólnie z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.
awt_plakatcsk
Po raz pierwszy w naszym mieście będziemy mogli obejrzeć zapierające dech w piersiach ujęcia nakręcone przez Wojtka Kozakiewicza w słynnym „Dachu Świata” na Cima Ovest, towarzyszyć Jackowi i Łukaszowi na portaledge’u zawieszonym setki metrów nad ziemią na Brento Centro w Dolinie Sarca i wstrzymywać oddech podczas delikatnych przechwytów na Silbergeier’ze w Ratikonie. Po projekcji filmu Jacek Matuszek i Łukasz Dudek opowiedzą nam o wszystkim co wydarzyło się „behind the scenes” i odpowiedzą na pytania widzów zgromadzonych w sali kinowej CSK w Lublinie.

Zapraszamy wszystkich członków, przyjaciół i sympatyków KW Kotłownia, członków lubelskich klubów wspinaczkowych, lubelskich (i nie tylko) wspinaczy, oraz wszystkich zainteresowanych wspinaniem, górami i przygodą. Spotykamy się

4 listopada (piątek) 2016r., o godz. 18.00 w sali kinowej CSK, wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy – KW Kotłownia