Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Sprzątanie Okiennika Skarżyckiego

okiennikKlub Wysokogórski w Katowicach zaprasza wszystkich chętnych do sprzątania Okiennika Skarżyckiego, które odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2013 r. W razie intensywnych opadów deszczu akcja sprzątania zostanie przełożona na pierwszą z kolei słoneczną sobotę.
Celem prac porządkowych jest uprzątnięcie śmieci wokół skał Okiennika Skarżyckiego, przygotowanie miejsc na polance dla obozowiczów oraz docinka traw i mniejszych krzewów rosnących bezpośrednio przy skale.

Chętne osoby prosimy o kontakt na email: annamatzullok@kw.katowice.pl oraz informację czy dysponujesz własnymi rękawicami roboczymi, sprzętem typu: grabie, sekator itp.? Wstępnie chcemy się zorientować jaki sprzęt trzeba załatwić. Jeżeli nie masz jak dojechać to daj znać, na pewno u kogoś w aucie znajdzie się wolne miejsce.

Prosimy o zabranie w miarę możliwości podstawowych narzędzi ogrodniczych takich jak: rękawice, grabie, sekatory itp. Kwiecień nie rozpieszcza nas jeśli chodzi o pogodę, dlatego pamiętajcie o odpowiednim obuwiu i odzieży. Na miejscu zapewniamy ciepły posiłek oraz napoje.

Na koniec tego wyczerpującego dnia odbędzie się ognisko z pogaduchami i kiełbaskami. :)

Startujemy o godz. 10:00 na parkingu przed Okiennikiem!!!

Do zobaczenia :)
Zarząd KW