Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

The Art of Movement – pokaż nam swoją pasję!

Redakcja portalu brytan.com.pl wraz z marką Heartbeat Clothing zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „The Art of Movement”!

Nie wyobrażasz sobie życia bez sportu? Ruch jest nieodłącznym elementem Twojej każdej wolnej chwili? Jeżeli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie 

Jeżeli bieganie, wspinanie, slackline, joga lub jakakolwiek inna aktywność sportowa całkowicie Cię pochłonęła i nieustannie napędza Ciebie i Twoich Przyjaciół –  złap za aparat i pokaż nam jak spędzacie wolny czas!

plakat_hb

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy do dnia 7.02.2016 do godziny 23:59 przesłać zdjęcie konkursowe na adres:

photo@heartbeat-clothing.com

Zdjęcia powinny być w formacie JPG o wymiarach minimum 1024×768 pikseli i maksymalnym rozmiarze nie przekraczającym 1MB. Do zdjęcia należy dołączyć swoje imię i nazwisko, oraz tytuł i opis zdjęcia.

Nagrody

Spośród wszystkich nadesłanych prac Jury konkursu wybierze pięć najciekawszych i najbardziej pomysłowych zdjęć, które zostaną opublikowane na profilu marki Heartbeat na portalu Facebook, gdzie Wy dokonacie wyboru najlepszego zdjęcia.

  • Wszyscy finaliści (pięc najlepszych zdjęć) zostaną nagrodzeni bonami o wartości 100 PLN, do wykorzystania w sklepie marki Heartbeat.
  • Autor zwycięskiej fotografii otrzyma bon o wartości 400 PLN do wykorzystania w sklepie marki Heartbeat.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na blogu marki Heartbeat. Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Jury Konkursu

Adam Kokot

Z wykształcenia magister farmacji, w życiu wyśmienity fotograf. Laureat oraz finalista wielu prestiżowych konkursów fotograficznych m.in. RedBull Illume, Memorial Maria Luisa, WKF National Geographic, Grand Press Photo.

Maciej Gajewski

Aktywnie działający wspinacz i znakomity fotograf.

Anna Pipińska

Założycielka, właścicielka i przede wszystkim główna projektantka marki Heartbeat.

heartbeat (1)

Zapraszamy

Patroni Medialni

patroni

Heartbeat Clothing – znajdź nas:

www.heartbeat-clothing.com
Facebook
Instagram