Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

TPN organizuje warsztaty Opracowanie strategii udostępniania przyrody w Tatrzańskim Parku Narodowym

Tatrzański Park Narodowy organizuje warsztaty „Opracowanie strategii udostępniania przyrody w Tatrzańskim Parku Narodowym”. Udział w nich może wziąć każdy zainteresowany, który zgłosi się przez formularz dostępny na stronie (liczba miejsc ograniczona, głoszenie nie jest tożsame z zaproszeniem na warsztat):
Jak pisze Szymon Ziobrowski – Dyrektor TPN
Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy przy opracowaniu strategii udostępniania przyrody, czyli określić kierunki działania, które pozwolą nam zachować przyrodę w stanie niezmienionym, a jednocześnie realizować swoją rolę edukacyjno-turystyczną.

Zapraszam do uczestnictwa w warsztatach* organizowanych w celu wspólnego wypracowania rozwiązań w tym zakresie. Ważne, żebyśmy wspólnie zadbali o Tatry – nasze dobro narodowe.

Ze wspinaczkowego punktu widzenia najciekawsze będą warsztaty 3 i 4 na których poruszone zostaną zagadnienia dotyczące taternictwa powierzchniowego i jaskiniowego, wspinaczki skałkowej, działalności istruktorskiej, przewodnickiej i organizacji imprez sportowych. Warsztaty te odbędą się w dniach:

Warsztat 3. Termin 29.06.2016. Godz. 9:00 – 15:00: specjalistyczni turyści (taternictwo powierzchniowe, taternictwo jaskiniowe, wspinaczka skałkowa), naukowcy i badacze
Warsztat 4. Termin 29.06.2016. Godz. 9:00 – 15:00: osoby zaangażowane w obsługę ruchu turystycznego, przewodnicy, instruktorzy, organizatorzy imprez sportowych, ajenci, fiakrzy, dzierżawcy
Zachęcamy wszystkie chętne osoby do aktywnego wzięcia udziału w warsztatach.
logo_tpn
źródło: TPN