Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Trafo Base Camp w Podlesicach

Wszyscy bywalcy Podlesic doskonale kojarzą sklep wspinaczkowy, który istnieje w Podlesicach niemal „od zawsze”. W tym roku w miejscu sklepu znajdziecie nie tylko… sklep, ale całe „zagłębie wspinaczkowe”. Wszystko za sprawą Marcina Kwaśniewskiego min. twórcy marki Milo.

trafo02

Popularny „Kwaśny” zainwestował w to miejsce nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim swoją pasję i energię (zresztą jak we wszystkie projekty), dzięki czemu powstał obiekt, który klimatem plasuje się od razu w ścisłej wspinaczkowe czołówce.

Nazwa obiektu – Trafo Base Camp słusznie kojarzy się z katowicką ścianą Transformator, gdyż również Kwaśny nie tak dawno zainwestował w ten obiekt. Budynek w Podlesicach jest jakby „wysuniętą bazą” Trafo.

trafo01

Trafo Base Camp oferuje nie tylko świetnie zaopatrzony sklep, ale także hostel na kilkadziesiąt osób (9 pokoi) i klimatyczną knajpę, a niedługo także bulderownię z prawdziwego zdarzenia.

trafo04

Projekt budynku i wystrój wnętrza to autorskie dzieło Marcina i jego współpracowników. Każdy wspinacz poczuje się tam jak u siebie. Zresztą nie ma się co rozwodzić nad zaletami TBC – to trzeba samemu poczuć!

Więcej szczegółów i możliwość rezerwacji znajdziecie na www.trafobasecamp.pl lub na profilu www.facebook.com/TrafoBaseCamp

(trz)