Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Trylogia Alpejska dla pierwszej Polki – zbiórka inna niż wszystkie

Gosia Jurewicz ma szansę zostać pierwszą Polką, która skompletuje Trylogię Alpejską. Za nią już 2/3 drogi, czyli pokonanie północnej ściany Eigeru i północnej ściany Grandes Jorasses. Został ostatni cel – Matterhorn.
Wyprawę na północną ścianę Matterhornu Gosia i Józek zamierzają sfinansować z własnej kieszeni. W jakim celu więc postanowili zorganizować zbiórkę na serwisie wspieram.to? Cała zgromadzona kwota zostanie przekazana na rehabilitację dwóch sióstr bliźniaczek: Agnieszki i Dominiki chorych na porażenie mózgowe, wychowywanych samotnie przez naszą koleżankę Jowitę Nowaczyk.

Zbiórka prowadzona jest pod adresem: wspieram.to/projekt/6364/trylogia-alpejska-dla-pierwszej-polki

gosiajozektrylogia
for. wspieram.to

Cel zbiórki to 12 000 zł.

Za tę sumę sfinansowana zostanie roczna (2 razy w tygodniu) rehabilitacja dziewczynek, masaż metodą yumeiho, zmniejszający permanentne napięcie mięśniowe i
związany z tym ból, który towarzyszy porażeniu mózgowemu.

Gosia i Józek deklarują:

Z naszej strony przekażemy 1400 zł. Wspieramy Jowitę nie po raz pierwszy i moglibyśmy po prostu przekazać jej te pieniądze ale jesteśmy pewni, że z Waszą i Sponsorów pomocą uda się zebrać znacznie więcej.
Ewentualna nadwyżka zostanie przeznaczona na dofinansowanie specjalistycznego turnusu rehabilitacyjnego dla sióstr.

Gorąco zachęcamy do dołożenia do zbiórki nawet najmniejszej kwoty. Takiej zbiórki crowdfundingowej w naszym środowisku jeszcze nie było! Brawo dla Gosi i Józka!

a01119e2dfbd8e65266381b868e959f4