Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Trytool 2016 – informacje praktyczne

Trytool 2016 już jutro! Poniżej kilka informacji praktycznych, które niewątpliwie ułatwią Wam orientację podczas jutrzejszej imprezy.

 

PROGRAM

Startujemy już o 7:45! Wtedy rozpocznie się rejestracja zawodników w biurze imprezy. O 8:00 rozpocznie się rejestracja na warsztaty, natomiast o 9:00 wystartują dobrze Wam znane, trytoolowe atrakcje – tyrolka oraz wspinaczkowe ABC. Dokładny program imprezy poniżej:

program (1)

DOJAZD

Skorzystajcie proszę z mapki sytuacyjnej (https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zxvL55KG8rVc.kfZt7D4ewLxo).

Ci z Was którzy przybędą na Trytool autobusem lub tramwajem, muszą dostać się na przystanek Kapelanka (zaplanowanie podróży umożliwi Wam portal http://krakow.jakdojade.pl). Stamtąd pójdziecie do końca ul. Twardowskiego, aż do charakterystycznej, asfaltowej pętli. Tam zobaczycie oznakowanie prowadzące do biura zawodów.

Zmotoryzowanym najlepiej będzie zaparkować na ul. Twardowskiego. Możecie też podjechać od strony ul. Pychowickiej i pozostawić samochód wzdłuż ul. Wyłom. Nie wjeżdżajcie proszę i nie parkujcie samochodów za znakami zakazów wjazdu – może się to skończyć mandatem od Straży Miejskiej, a także możecie w ten sposób zastawić przejazd dla samochodów technicznych imprezy.

TryTool_NEWS

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ

Jeżeli będziecie chcieli skorzystać z sektora ABC – zabierzcie ze sobą w miarę dostępności:

  • Uprząż
  • Buty zimowe (najlepiej z możlwością zamontowania raków automatycznych)
  • Raki
  • Dziabki
  • Kask
  • Cienkie rękawiczki do wspinania

Jeżeli nie macie sprzętu – nie przejmujcie się, na miejscu jakoś Was ubierzemy i zaopatrzymy J.

BEZPIECZEŃSTWO

Trytool odbywa się na terenie Zakrzówka – nieczynnego kamieniołomu, gdzie litość skały dalece odbiega od tego, co znamy np. z dolinek podkrakowskich. Jeżeli  nie będziecie się akurat wspinać / asekurować, nie podchodźcie bezpośrednio pod ściany, a zmagania zawodników obserwujcie z bezpiecznej odległości. Jeżeli będziecie musieli podejść bliżej ściany / osó wspinających się – bezwzględnie noście na głowie kask.

 

To tyle. W razie jakichkolwiek wątpliwości  – obecni na miejscu organizatorzy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania. Do zobaczenia jutro!

 

Michał Kajtoch

Klub Wysokogórski Kraków