Turniej Czterech Ścianek – Brzeszcze

W pierwszą niedzielę marca, w Brzeszczu, rozegrane zostały trzecie zawody Turnieju Czterech Ścianek. Do rywalizacji stanęło ponad 60 zawodników z całej Polski oraz z Czech. Jak w poprzednich zawodach dla startujących przygotowano po dwie drogi eliminacyjne i jedną finałową.  Autorami dróg byli Szymon Jakubowski i Renat Szymański.

Poniżej galeria z zawodów i wyniki, a już 10 marca wielki finał Turnieju Czterech Ścianek 2013 w Bielsku-Białej!

Dziewczęta 2004 i młodsze:

  1. Martyna Szymańska UKS Brzeszcze
  2. Martyna Gębala CSG Trango Bielsko-Biała
  3. Dominika Brzeska KW Nowy Sącz
  4. Olga Tyrna Totem Bielsko-Biała
  5. Jadwiga Tyrna Totem Bielsko-Biała
  6. Amelia Durkiewicz AKG Łódź
  7. Magdalena Brzeska KW Nowy Sącz
  8. Natalia Wójs KW Nowy Sącz
  9. Zuzanna Durkiewicz AKG Łódź

Chłopcy 2004 i młodsi:

  1. Kostek Sobański UKA Agama Warszawa
  2. Błażej Kosmalski AKG Łódź
  3. Adam Adamovsky HK Orlova Czeska
  4. Karol Odój CSG Trango Bielsko-Biała
  5. Jan Rajski UKS Brzeszcze
  6. Krzysztof Korczyk UKS Brzeszcze
  7. Staś Sobański UKA Agama Warszawa

Dziewczęta 2002 i 2003:

  1. Maja Makuch Totem Bielsko-Biała
  2. Bianka Janecka AWF Katowice
  3. Celina Grądzka UKS Brzeszcze
  4. Wiktoria Wawrzyńczyk KW Jastrzębie
  5. Wiktoria Wójcik CSG Trango Bielsko-Biała
  6. Dorotka Czech W Skale Jaśkowice-Orzesze
  7. Marysia Urban CW Transformator
  8. Nadia Pułaszczyk CW Transformator
  9. Izabela Szymańska UKS Brzeszcze
  10. Alicja Pacia
  11. Wiktoria Gajocha

Chłopcy 2002 i 2003:

  1. Dominik Kłopotek KW Jastrzębie
  2. Miłosz Bujak Skarpa Bytom
  3. Filip Kałat Totem Bielsko-Biała
  4. Jonathan Konar KW Nowy Sącz
  5. Kuba Ziętek CSG Trango
  6. Kazimierz Kudrys Totem Bielsko-Biała
  7. Konrad Korczyk UKS Brzeszcze

Dziewczęta 2000 i 2001:

  1. Aleksandra Kałucka MKS Tarnovia
  2. Natalia Kałucka MKS Tarnovia
  3. Klaudia Michałowska KW Jastrzębie
  4. Klaudia Woźniak Skarpa Bytom
  5. Dominika Herman CW Transformator Katowice
  6. Małgorzata Pluskota KW Jastrzębie
  7. Agata Krzykała KW Jastrzębie
  8. Monika Błachut Strefa Wspinania Kraków
  9. Dominika Szulik KW Jastrzębie
  10. Anna Burgetova HK Orlova Czeska
  11. Daria Róża CW Transformator Katowice

Chłopcy 2000-2001:

  1. Rafał Bąk CW Transformator Katowice
  2. Filip Papiernik Totem Bielsko-Biała
  3. Jakub Obracaj KW Jastrzębie
  4. Tomek Pyrcik CW Transformator Katowicach
  5. Błażej Pietryja UKS Brzeszcze

Dzieweczęta 1997-1999:

  1. Angela Celusta KW Jastrzębie
  2. Hanna Złotek UKS Brzeszcze
  3. Aleksandra Szczurek KW Jastrzębie
  4. Kinga Kluska CSG Adventure
  5. Kasia Jastrzębska KW Nowy Sącz
  6. Karolina Wójs KW Nowy Sącz
  7. Hanna Krupova HK Orlova Czeska

Chłopcy 1997-1999:

  1. Szymon Pęcikiewicz UKS Brzeszcze
  2. Igor Fojcik CW Cechownia Rybnik
  3. Łukasz Pawłowski KW Jastrzębie
  4. Łukasz Tański KW Jastrzębie
  5. Martin Starostka HK Orlova Czeska
  6. Kacper Kotyla CW Transformator

 

 

You might also like More from author