Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Uzupełnienie do informacji o zmianie struktury Rady Inicjatywy Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”

W uzupełnieniu do informacji o rozszerzeniu Rady IŚW „Nasze Skały” (http://brytan.com.pl/inicjatywa-srodowisk-wspinaczkowych-nasze-skaly-uzupelnia-strukture-rady-nowi-koordynatorzy-regionalni/), z przyjemnością informujemy, że do Rady Koordynatorów Regionalnych dołączył Konrad „Konradowski” Burzawa (Sudecki KW), który będzie wspierał Macieja „Pętlę” Pętlickiego jako koordynator regionalny regionu „Rudawy”.

Arek Tabisz prosił o podanie, że poza działalnością we Wrocławskim KW jest również członkiem KW Opole.

Na wakujące stanowisko w Radzie Operacyjnej – członka Rady odpowiedzialnego za koordynację działań wolontariuszy Inicjatywy, spośród zgłoszonych kandydatur, wybraliśmy Wojciecha „Paprota” Paprockiego (KW Warszawa). Dziękujemy wszystkim, którzy się zgłosili, za chęć pracy społecznej na rzecz środowiska wspinaczkowego!

Mariusz Biedrzycki 
Przewodniczący Rady
Koordynator regionalny regionu „Jura Południowa”
Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”

Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały” powstała w 2008 roku przy udziale Fundacji im. Jerzego Kukuczki, Polskiego Związku Alpinizmu oraz czołowych mediów wspinaczkowych. Zajmuje się zapewnieniem legalnego dostępu do skałkowych i górskich rejonów wspinaczkowych w Polsce. W tym celu IŚW „Nasze Skały” prowadzi negocjacje ze służbami ochrony przyrody, władzami gmin oraz prywatnymi właścicielami gruntów, na których położone są skały.