Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

V MAS – informacje organizacyjne

Organizujemy dla Was najfajniejsze zawody wspinaczkowe sezonu i w związku z tym nie mamy teraz czasu pisać rozbudowanych informacji prasowych, wobec tego będzie zwięźle i na temat.

Memorial_AS_logo_2014

Potwierdzamy termin zawodów (10 maja 2014). Prognoza pogody jest obiecująca.

MIEJSCE

Ostańce Jerzmanowickie. Baza zawodów będzie pod remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w Jerzmanowicach. Tam znajdziecie biuro zawodów. Na boisku pod remizą odbędą się odprawy techniczne.

Biuro zawodów w googlemaps:

http://goo.gl/maps/iWcWe

Namiar GPS na bazę zawodów: 50°12’48.5″N 19°44’51.2″E

Parkować należy tylko i wyłącznie pod Urzędem Gminy, w pobliżu OSP. Podkreślamy i prosimy – parkujcie tylko tam. Nie pod sklepem, nie na poboczu, nie pod remizą. Pod Urzędem Gminy. Prosimy o kumulowanie się w samochodach, gdyż ilość miejsc postojowych jest ograniczona, a na zawody przybędzie kilkaset osób.

Parking w googlemaps:

http://goo.gl/maps/LuJPu

mapka

PROGRAM

Wszystkie wydarzenia w bazie zawodów, z wyjątkiem ostatniego.

  • 8:30 – 10:30    Rejestracja zawodników
  • 9:30                Pierwsza odprawa techniczna i start
  • 10:30              Druga odprawa techniczna
  • 17:00              Koniec zawodów, zbieranie kart wyników
  • 18:30              Wywieszenie wyników
  • 19:00              Wręczenie nagród
  • 20:00              Bal w Brandysówce (Dolina Będkowska)

Informacje praktyczne w wersji PDF, do wydrukowania i zabrania ze sobą w drodze na zawody: http://www.mas.kw.krakow.pl/wp-content/uploads/2014/05/VMAS-info.pdf

REJESTRACJA I ZAPISY

Każdy zespół powinien zgłosić się do biura zawodów w celu rejestracji i otrzymania pakietu startowego. Rejestracja rozpocznie się o 8:30 (może wcześniej, jak się wyrobimy) i będzie możliwa przez dwie godziny. Pierwsza odprawa techniczna odbędzie się o 9:30, kolejna, dla spóźnialskich, o 10:30. Kolejnych nie przewidujemy, ale jak ktoś się bardziej spóźni to pozwolimy wziąć udział, bo i tak już nie wygra.

Zapisy w dniu zawodów są możliwe. Obowiązuje wyższe wpisowe (50 zł/os, z wyjątkiem członków KW Kraków z opłaconymi składkami, którzy nie płacą wpisowego). Osobom rejestrującym się w dniu zawodów nie jesteśmy w stanie przygotować pamiątkowych koszulek.

Prosimy o zabranie na zawody długopisów do wypełniania kart startowych.

NAGRODY

Każda z osób na pudle dostanie uroczy pamiątkowy hak.

haki_1

 haki_2

W tym roku nagrody dla czołowych zespołów będą skromne, natomiast najciekawsze fanty zostaną wylosowane wśród wszystkich uczestników Memoriału. I będzie tych nagród dużo. I będą one fajne. Dzięki naszym sponsorom i patronom medialnym. Podkreślamy w ten sposób, że udział liczy się bardziej niż zwycięstwo.

pasek.sponsorski.vMAS

Tradycyjnie przygotowano drogę nagrodę – obity projekt, który zostanie poprowadzony (lub nie) i nazwany (lub nie) przez najlepszy zespół.

Nagroda specjalna, ufundowana przez firmę AMC, dystrybutora marki PETZL w Polsce, zostanie rozlosowana wśród najlepszych zespołów wszystkich kategorii. Przypominamy, że tą nagrodą jest przelot na finał Petzl RocTrip w Turcji.

PO MEMORIALE…

…zapraszamy na imprezę w Brandysówce, w Dolinie Będkowskiej: www.dolinabedkowska.pl

Więcej informacji, w tym regulamin, znajdziecie na stronie internetowej Memoriału: http://www.mas.kw.krakow.pl/