Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

V Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego – nagroda specjalna i zapisy

Drodzy przyjaciele Andrzeja,

10 maja 2014 w Ostańcach Jerzmanowickich odbędzie się piąty, “półjubileuszowy” Memoriał naszego klubowego kolegi Andrzeja Skwirczyńskiego. Rywalizacja będzie przebiegała w niezmienionej formule, podkreślającej towarzyski charakter zawodów, wzbogaconej jednak o nowy element – nagrodę specjalną. Poniżej znajdziecie informacje o tej atrakcyjnej nagrodzie oraz garść informacji praktycznych dotyczących zapisów i regulaminu zawodów.

Memorial_AS_logo_2014

Nagroda specjalna jest… cóż, specjalna. W ramach V Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego, firma AMC, dystrybutor marki PETZL w Polsce, sponsoruje tygodniowy wyjazd na finał Petzl RocTrip 2014 (http://www.petzl-roctrip.com/en), który odbędzie się w Antalya (Turcja) w dniach 13-19.10.2014.

visuel-Affiche-PetzlRocTrip_721

W ramach Nagrody Specjalnej AMC zobowiązuje się do pokrycia kosztów przelotu na trasie Kraków – Antalya i z powrotem (termin wylotu: 13.10.2014; termin przylotu: 19.10.2014) oraz ustalonych kosztów przejazdu lokalnego, zorganizowanego przez zespół Petzl RocTrip. Koszty ubezpieczenia, wyżywienia oraz pobytu na miejscu pokrywa zespół, który zdobędzie nagrodę.

W losowaniu Nagrody Specjalnej weźmie udział 15 najlepszych zespołów, po 5 z każdej kategorii – męskiej, damskiej i mieszanej. Jest o co walczyć!

Zapisy i regulamin

Po pierwsze, ruszyła strona internetowa dedykowana MAS. Znajdziecie ją pod adresem http://www.mas.kw.krakow.pl/

Można już zgłaszać się do udziału w Memoriale. Nie czekajcie – gwarantujemy koszulki tylko 100 pierwszym zapisanym zespołom. A koszulka jak zwykle nie byle jaka – przyciąga uwagę i podnosi prestiż użytkownika.

Wpisowe wynosi 40 zł/osobę (o ile wpłata zostanie zaksięgowana do 8 maja 2014, w dniu zawodów już 50 zł). Członkowie Klubu Wysokogórskiego Kraków są zwolnieni z wpisowego.

Zapisy oraz regulamin dostępne pod adresem: http://www.mas.kw.krakow.pl/zapisy-na-zawody-v-mas/


Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego organizowany jest przez Klub Wysokogórski Kraków. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Sponsorem głównym jest PETZL.

pasek.sponsorski.vMAS