Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

V Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

To nie żart prima aprilisowy, kolejny Memoriał Skwira przed nami!

Zapraszamy do wspólnego tworzenia historii największych w Polsce amatorskich zawodów wspinaczkowych rozgrywanych na świeżym powietrzu – Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego.

mas logo

Nasze zawody to nie tylko test kunsztu wspinaczkowego, ale również doskonała zabawa i strategiczna łamigłówka. Memoriał to wyraz uznania dla naszego klubowego kolegi – Andrzeja Skwirczyńskiego. Jako instruktor wspinaczki, wytyczył w podkrakowskich skałkach bodaj najwięcej dróg wspinaczkowych o umiarkowanych trudnościach. Dzięki temu wspinanie stało się dostępne również dla początkujących miłośników skał. Taka była jego idea – chciał by wspinać mogli się wszyscy, którzy kochają góry i wyzwania. Dlatego zapraszamy wszystkich wspinaczy, początkujących i doświadczonych.

skwir 5

Zawody organizuje Klub Wysokogórski Kraków. Odbędą się 10 maja 2014 w Ostańcach Jerzmanowickich w Dolinie Szklarki pod Krakowem. Sponsorem głównym jest Petzl, brązowym – PZU. Projekt zrealizowany zostanie przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

skwir 2

Więcej informacji wkrótce!
Zapraszamy do odwiedzania strony KW Kraków (www.kw.krakow.pl) oraz profilu FB zawodów(https://www.facebook.com/MemorialAndrzejaSkwirczynskiego).

KW Kraków
fot. Ola Tyrna/MAS