Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

VI.MAS – Wasza Cyfra Sezonu

Rozpoczyna się kolejny sezon wspinaczkowy (choć niektórzy twierdzą, że sezon właśnie się kończy).

Dla każdego przynosi nowe marzenia, plany i wyzwania. Część z Was planuje pokonywać coraz trudniejsze drogi, niektórzy walczą o powrót do dawnego poziomu, inni zapewne patrzą na pogoń za cyfrą z pewnym dystansem. Niezależnie od tego jakich trudności szukacie we wspinaniu, przygotowujemy dla Was specjalny stopień w skali krakowskiej. Stopień, który będzie można załoić tylko w jeden dzień tego roku i wierzymy, że będzie to Wasza cyfra sezonu.

VIMAS_GRAFIKA

Już po raz szósty, wspólnie z Wami, chcemy upamiętnić naszego klubowego kolegę, Andrzeja Skwirczyńskiego – wspinacza, instruktora, jak również wybitnego eksploratora dolinek podkrakowskich. To właśnie na drogach jego autorstwa, ze względu na ich przystępny charakter oraz umiarkowane trudności, niejeden z nas stawiał swoje pierwsze, wspinaczkowe kroki. Jak co roku oferujemy Wam nie tylko sprawdzian umiejętności wspinaczkowych – ale również prawdziwą, strategiczną szaradę, a przede wszystkim znakomitą zabawę w niezobowiązującym, towarzyskim duchu. Dlatego niezależnie czy jesteś starym jurajskim  wygą, czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę w podkrakowskim wapieniu – te zawody są właśnie dla Ciebie.

zajawka 1 mas2014
A tak było w zeszłym roku / fot. Ola Tyrna

VI Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego. Zawody organizuje Klub Wysokogórski Kraków pod Patronatem Honorowym Marka Sowy – Marszałka Województwa Małopolskiego.

zajawka 1 KW logo zajawka 1 logo malopolska

Odbędą się 9 maja 2015 roku w Dolinie Będkowskiej. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Więcej informacji wkrótce!

Wojtek Bieniek / Michał Kajtoch
Klub Wysokogórski Kraków