Wakacyjna cena na przewodnik!

Aby wakacje zaczęły się naprawdę wspinaczkowo, przygotowaliśmy dla Was nową cenę na przewodnik po najbliższej wspinaczkowej okolicy Krakowa. Od dziś „Brama Krakowska i Garb Tenczyński” zamawiany przez formularz na Brytanie kosztuje jedynie 35 złotych!

bramgarb-okladka600x400
Jeśli wybieracie się do doliny Brzoskwinki, do doliny Wrzosy lub myślicie o wspinaniu w zacienionym Wąwozie Półrzeczki to najbardziej aktualną dróg odnajdziecie w przewodniku po Bramie i Garbie.

 

„Brama Krakowska i Garb Tenczyński – przewodnik wspinaczkowy” – to szczegółowy przewodnik wspinaczkowy po rejonach Krakowa i okolic. Opisuje prawie 900 linii wspinaczkowych w trzynastu rejonach. Geograficznie są to lokalizacje Bramy Krakowskiej oraz Garbu Tenczyńskiego, czyli południowego krańca Wyżyny Krakowskiej.

Brama Krakowska:
– Zakrzówek
– Krzemionki
– Liban
– Tyniec
– Piekary

Garb Tenczyński:
– Kleszczów
– Dolina Aleksandrowicka
– Skały Nielepickie
– Dolina Brzoskwinki
– Dolina Sanki (Półrzeczki, Zimny Dół)
– Dolina Wrzosy
– Dolina Brodłówki (Gaudynowskie Skały)
– Rusocice

Opis każdego rejonu zawiera szczegółowe topo wraz z uwagami na temat asekuracji, pierwszych przejść oraz przebiegu dróg, w tym ograniczników, jeśli te występują.
Każdy rejon ilustrują mapy, schematy, a także zdjęcia, których jest ponad 100. W przewodniku opisano także historię eksploracji poszczególnych rejonów.

You might also like More from author