Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Wesprzyj rodzinę Łukasza Chrzanowskiego – akcja KW Trójmiasto

Łukasz Chrzanowski był wspaniałym tatą trójki dzieci i ukochanym mężem Basi. Razem się wspinali, jeździli na nartach i podróżowali, razem startowali w zawodach. Łukasz pracował jako dyrektor operacyjny w dużej korporacji. Jego szczerość, otwartość, energia i radość życia udzielały się innym, dla wielu przyjaciół i współpracowników był inspiracją do działania.

lukaszrodzina
Łukasz z żoną Basia i trójką dzieci. fot. lukasz.kwtrojmiasto.pl

Łukasz zginął podczas próby zdobycia Shivlingu, gdy samotnie wycofywał się ze ściany po śmierci Grzegorza Kukurowskiego.

Dzięki zaangażowaniu klubu Łukasza – KW Trójmiasto – możecie wesprzeć żonę Basię i trójkę dzieci – szczegóły akcji na stronie:

https://lukasz.kwtrojmiasto.pl

Projekt jest inicjatywą Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto, realizowaną w porozumieniu i za zgodą rodziny Łukasza Chrzanowskiego. Klub prowadzi odrębną księgowość w zakresie tego projektu a całość pieniędzy uzyskanych z Waszych wpłat zostanie przekazana na konto Basi Chrzanowskiej. Niewielką prowizję od wpłat pobiera operator serwisu szybkich przelewów internetowych. Jeżeli nie chcesz albo nie możesz skorzystać z szybkiego przelewu internetowego, wpłać pieniądze na specjalnie wydzielone subkonto KW Trójmiasto nr 28 1140 2004 0000 3602 7652 8911 – z dopiskiem „dla Łukasza” – odkryjemy w Twoim imieniu kolejny fragment obrazu.