Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Wkrótce startuje kolejna edycja Warszawskiej Ligi Boulderowej

Odpalamy kolejną edycję WLB. Start sobota 10/10 na Murallu!
Warszawska Liga Boulderowa to 3 ściany, 3 boulderowe rozdania, 3 szanse na rywalizację ze znajomymi i występ w Wielkim Finale!

warszawskalb2015
3 warszawskie ściany znów łączą siły, abyście mogli posmakować bulderowej rywalizacji wykraczającej poza zwykłe towarzyskie zawody!

Każdy event to osobne zmagania, jednak to łączna klasyfikacja wyłoni zwycięzców!

Jak zwykle spodziewajcie się najlepszych routesetterów, finezyjnych przystawek dla każdego, pozytywnych emocji i świetnej atmosfery, a dla najlepszych z Was, zaszczytu występu w WIELKIM FINALE po III rundzie!

Zapraszamy wszystkich, przede wszystkim amatorów i sekcje. Zawodowców również, choć nie będą klasyfikowani.

Sponsor główny III edycji – Polar Sport, a więc moc atrakcyjnych nagród gwarantowana!!!

Zapraszamy na 3 rundy:
10/10 Centrum Wspinaczkowe Murall
07/11 Arena Wspinaczkowa Wgórę
05/12 Crux Boulder + Finał

Szykujcie moc!

ZASADY UCZESTNICTWA I RYWALIZACJI

Zawody organizowane są w formule Flash, punktują Bonus i Top. To Ty decydujesz ile i w jakich godzinach pomiędzy 10:00 – 20:00 będziesz się wspinać. Za każdy z 20 boulderów można zdobyć taką samą liczbę punktów bez względu na jego trudność. Karty startowe i przejścia boulderów wypełniacie sami.

O zwycięstwie w całej drugiej edycji Warszawskiej Ligi Boulderowej 2015 zadecyduje wielki Finał, który rozegrany zostanie 05/12/2015 po III rundzie. O udziale w Finale zdecyduje łączna suma punktów z trzech rund Ligi. Warto więc startować we wszystkich rundach i systematycznie zbierać punkty. A jeżeli jeszcze nie startowałeś – sobota 10/10 to świetny moment by zacząć!

Wpisowe na każdą z rund wynosi 30 zł. Obejmuje ono wejście i start. Nie honorujemy natomiast w tym wypadku karnetów, zniżek i kart multisportowych. Wpisowe płatne jest w dniu zawodów przy wydawaniu karty startowej.

Nie ma konieczności wcześniejszej rejestracji.

Warszawska Liga Boulderowa
www.warszawskaligaboulderowa.pl

 

źródło: FB WLB