Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Z Eigeru na… Eiger!! Czyli Roger Schäli z wizytą we Wrocławiu!

Już w najbliższy piątek wrocławska ściana Eiger gościć będzie wyjątkowego gościa – Roger Schäli, zawodnik międzynarodowego zespołu SALEWA alpineXtrem Team, odwiedzi obiekt w roli nie tylko prelegenta, ale i… routesettera

Boulderowy Piątek, czyli tradycyjne wspinaczkowe zmagania organizowane regularnie na ścianie Eiger nabiorą w najbliższej odsłonie nowego wymiaru. Oprócz standardowego setu 15 przystawek przygotowanych przez rezydentów, zawodnicy i zawodniczki zmierzą się również z baldami bonusowymi przygotowanymi przez samego Szwajcara. Na uporanie się z przystawkami (najlepiej wszystkimi!) przewidziano trzy godziny, a chyba nie trzeba mówić, że jest o co powalczyć: specjalnie na tą okazję SALEWA przygotowała nagrody dla zwycięzców oraz prezenty (tak, tak, w tym roku Święta przyszły wcześniej) do rozlosowania wśród tych, którzy podejmą wyzwanie i pokonają wszystkie propozycje Rogera!

Akcja Roger

Impreza startuje od 18:00, a od 21:00, jakby emocji było mało i by zdjąć presję z liczących wyniki, Roger opowie o swoich skalnych podbojach i doświadczeniach zebranych w górach, m.in. na północnej ścianie tego prawdziwego groźnego i mroźnego Eigeru.

Tak więc jeśli jeszcze nie macie sprecyzowanych planów na koniec tygodnia lub nie jesteście wystarczająco zadowoleni z dotychczasowych, wpadajcie do Wrocławia i zakończcie ten tydzień aktywnie u podnóża Eigeru!

Info dostępne też na FB wydarzenia

powered by SALEWA i Sklepy Górskie Skalnik

Skalnik_logo

salewa_logo