Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Zombie na wysokościach, czyli towarzyskie wspinanie Halloween’owe na Nowowiejskiej

OSiR Ochota oraz Szkoła Alpinizmu „W Pionie” podjęła się współpracy przy zorganizowaniu sportowej imprezy Halloowen’owej. Wydarzenie odbędzie się w wieczór halloween’owy w Ośrodku Sportu i Rekreacji Ochota 31 października b.r. od godziny 21.00 do północy.

plakat

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na imprezę. Przygotowane zostaną specjalne halloween’owe drogi o trudnościach od IV+ do VI.2. Ponadto, obowiązywać będą specjalne stroje. Najlepsze zostaną wyłonione na podstawie głosowania uczestników imprezy i będą nagrodzone zestawami gadżetów wspinaczkowych przygotowanych przez naszych sponsorów.

Impreza ma charakter towarzyski i jest skierowana do wszystkich wspinaczy oraz osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze wspinaniem. Wspinacze! Przyprowadźcie swoich niewspinających się przyjaciół. Instruktorzy szkoły „W Pionie” będą służyć asekuracją, jeśli znajdą się osoby bez pary lub osoby nie potrafiące asekurować.

Szczegółowe informacje znajdziecie w linku wydarzenia na Facebook’u, na stronie  internetowej oraz na fanpage’u Szkoły Alpinizmu „W Pionie”.

Wpionie.pl

Wydarzenie na Facebook’u

Fanpage WPionie

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Zespół Szkoły Alpinizmu „W Pionie” oraz OSiR Ochota